Boek

Gieren met de pinguïns : loop een dag mee met een dierverzorger!

Gieren met de pinguïns : loop een dag mee met een dierverzorger!
×
Gieren met de pinguïns : loop een dag mee met een dierverzorger! Gieren met de pinguïns : loop een dag mee met een dierverzorger!
Boek

Gieren met de pinguïns : loop een dag mee met een dierverzorger!

Nederlands
© 2025
Vanaf 9-11 jaar
Loop een dag mee met een dierverzorger in de dierentuin en ontdek hoe hij de dieren gezond en gelukkig houdt. Van pinguïns voeren tot poep scheppen bij olifanten. Met veel informatie en tips. Met kleurenillustraties en -foto’s. Vanaf ca. 9 jaar.
Titel Gieren met de pinguïns : loop een dag mee met een dierverzorger!
Auteur Job Van Tol
Illustrator Annemiek Schellenbach
Taal Nederlands
Uitgever Amsterdam: Uitgeverij Ploegsma, © 2025
156 p. : ill.
ISBN 9789021686431

NBD Biblion

Bookarang (AI samenvatting)
Een vrolijke gids voor kinderen over dierentuinen en dierenverzorgers. Job van Tol biedt een kijkje achter de schermen van het leven als dierverzorger in de dierentuin. Hij neemt de lezer mee bij het voeren van pinguïns, het schoonmaken bij de olifanten en het ringen van een jonge gier. Het boek bevat praktische informatie en tips, zoals het gezond en gelukkig houden van dieren en de redenen voor het bestaan van dierentuinen. Verder worden verrassende feiten gedeeld, zoals hoe een vis geopereerd wordt en hoe je een kuiken kunt zien in een ei. Tot slot geeft Job advies over hoe je zelf dierverzorger kan worden. In vlotte, vriendelijke stijl geschreven. Met heldere en sfeervolle kleurenfoto’s en -illustraties. Vanaf ca. 9 jaar. Job van Tol (1985) is een Nederlandse dierenverzorger die bij Artis werkt.