14 muisjes gaan picknicken
14 muisjes in de zomer
De muizenkinderen gaan naar de libellenvijver en beleven een heerlijke dag bij het water met veel dieren. Ze kijken hun ogen uit bij alle soorten libellen die ze zien. Prentenboek met illustraties in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.
Details
Genre
Prentenboeken
Titel
14 muisjes in de zomer / [tekst en illustraties] Kazuo Iwamura
Auteur
Kazuo Iwamura
Taal
Nederlands, Japans
Oorspr. taal
Japans
Oorspr. titel
14-hiki no tonboike
Parallelle titel
Veertien muisjes in de zomer
Uitgever
Hasselt: Clavis, © 2025
[32] p. : ill.
[32] p. : ill.
ISBN
9789044857993
Besprekingen
NBD Biblion
Bookarang (AI samenvatting)
Een prentenboek over het leven in en rond een vijver. De muizenkinderen besluiten op een warme dag…
Een prentenboek over het leven in en rond een vijver. De muizenkinderen besluiten op een warme dag naar de libellenvijver te gaan. Bij het water is het koeler en ze ontdekken er veel verschillende planten en dieren, waaronder eendensla, kikkers en diverse soorten libellen. Terwijl hun bootjes op het water dobberen en de cicaden zingen, genieten ze van de zomerse natuur. Met gedetailleerde tekeningen in kleur. Vanaf ca. 4 jaar.
Kazuo Iwamura (1939 - 2024) was een Japanse schrijver en illustrator. Hij schreef eerder onder andere ’14 muisjes en de maan’*.